Ux Systems, ul. Krupnicza 16 IIp., 44-100 Gliwice. tel. 0-32 2703933
    o nas    oferta    openoffice    współpraca    moodle    sklep  
Informacje prasowe

Jesteśmy pierwsi z OpenOffice 3.3 — 2011 !

Ponownie jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność przedstawić Wam najnowsze wydanie pakietu biurowego OpenOffice. Obecna, długo oczekiwana wersja oznaczona jest numerem 3.3 — 2011 i przynosi sporo istotnych nowości.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 13.12.2010r.

___

OpenOffice.ux.pl 3.2 - szybszy i bezpieczniejszy

Po dłuższym niż zwykle oczekiwaniu i kilku edycjach testowych, z początkiem maja br. świat ujrzała finalna wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 3.2. Tym razem aktualizacja przynosi znaczny wzrost szybkości uruchamiania oraz niezmiernie istotne poprawki w dziedzinie bezpieczeństwa.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 16.05.2010r.

___

G Data i OpenOffice.ux.pl na 25PC, czyli 25% obniżki + 25% obniżki = 50% obniżki!

Dziś mamy same dobre wieści. Dobre i w dodatku w dużych ilościach! Po pierwsze: wieloletnia udana współpraca Ux Systems ze światowym liderem rynku oprogramowania antywirusowego, firmą G Data Software, pozwala nam dziś zaoferować ze specjalną 25% zniżką G Data Pakiet Firma MIX na 25 stanowisk. Po drugie: do kompletu, z taką samą 25% zniżką oferujemy nasz pakiet biurowy OpenOffice.ux.pl 3.1 wer. 2010 na 25 stanowisk. Ale uwaga - nie kupuj ich jednocześnie! Bo oto...
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 09.10.2009r.

___

OpenOffice.ux.pl 3.0 ponownie z Antywirusem McAfee

Wyjątkowo liczne głosy Użytkowników OpenOffice.ux.pl potwierdziły, że ubiegłoroczny pomysł wzbogacenia pakietu biurowego o oprogramowanie antywirusowe okazał się niezwykle trafiony. A ponieważ trudno o lepsze zestawienie priorytetów, jakimi w Ux Systems na codzień się kierujemy: zadowolenie naszych Użytkowników oraz bezpieczeństwo – łatwo dajemy się do tego pomysłu przekonać ponownie.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 06.02.2009r.

___

Nowy pakiet, nowe możliwości - OpenOffice.ux.pl 3.0

W dniu dzisiejszym odbyła się oficjalna premiera pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 3.0. Tym samym po ponad trzech latach od wydania poprzedniej głównej wersji pakietu doczekaliśmy się kolejnej tak ważnej i oczekiwanej aktualizacji. W ciągu minionego okresu, OpenOffice.ux.pl doskonale zadomowił się na rynku i jest obecnie w pełni dojrzałym i profesjonalnym narzędziem.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 23.12.2008r.

___

Na kłopoty - mSejf

Kradzież komputera, awaria dysku, złośliwy haker czy jakiekolwiek inne zdarzenie losowe, które unieruchomi nasz komputer, od dziś nie musi oznaczać bezpowrotnej utraty cennych danych. Doskonale wiedzą o tym pierwsi użytkownicy programu mSejf - aplikacji do automatycznej archiwizacji danych (ang. backup online). Oprogramowanie, z którego można korzystać również bezpłatnie łączy w sobie wszystkie cechy najlepszego narzędzia do sporządzania kopii zapasowych. Archiwizacja wykonywana jest automatycznie z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa, a dane są przechowywane poza miejscem ich wykorzystania.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 11.09.2008r.

___

OpenOffice.ux.pl 2.4.1 wraz z mSejfem

Dostępna od dziś kolejna, nowa wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl oznaczona symbolem 2.4.1 zawiera ponad czterdzieści poprawek i ulepszeń zwiększających bezpieczeństwo, stabilność i funkcjonalność aplikacji. Ponadto, do instalatora pakietu OpenOffice.ux.pl 2.4.1 został dołączony zupełnie nowy, niezależny program mSejf (w wersji beta) umożliwiający wykonywanie całkowicie automatycznych i wręcz niezauważalnych dla użytkownika kopii bezpieczeństwa wskazanych dokumentów lub innych plików z danymi.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 18.07.2008r.

___

Zabierz biuro na wakacje.. w kieszeni

Wyjeżdżasz na wakacje i nie chcesz utracić kontaktu z firmą lub przyjaciółmi - zainteresuj się nową promocją organizowaną przez firmę Ux Systems. Pełną, nie tylko wakacyjną mobilność zapewni Ci mieszczące się w kieszeni przenośne biuro mOffice, które do końca wakacji można nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie 179,00 zł brutto (przed promocją 279,00 zł brutto).
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 18.06.2008r.

___

Znacznie lepszy OpenOffice.ux.pl 2.4

Dostępny od dziś pakiet biurowy OpenOffice.ux.pl 2.4 charakteryzuje się szeregiem nowych, interesujących cech. Jednak na szczególną uwagę zasługuje dodana właśnie, możliwość zapisu dokumentów w formacie PDF/A, który jest dedykowany do archiwizowania danych. Ponadto wprowadzono wiele innych udogodnień oraz przyspieszono działanie poszczególnych aplikacji.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 07.04.2008r.

___

OpenOffice.ux.pl z ochroną antywirusową

Doskonałe i skuteczne oprogramowanie Internet Security Suite firmy McAfee® jest od dziś wartościowym uzupełnieniem pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl. Dzięki zachowaniu cen pakietu na dotychczasowym poziomie oferta firmy Ux Systems wydaje się być bezkonkurencyjna, gdyż oprogramowanie McAfee nabywane osobno kosztuje nawet 219,00 zł. Najtańsza wersja pakietu OpenOffice.ux.pl wraz nowym antywirusem to wydatek tylko 99,00 zł.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 14.03.2008r.

___

Nowy OpenOffice.ux.pl pod choinkę

Nowa wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl jak zwykle potrafi mile zaskoczyć swoimi możliwościami. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja doładowania telefonów na kartę wprost z menu aplikacji oraz nowy, przyjazny instalator w wersji linuksowej. Ponadto, podczas prac nad OpenOffice.ux.pl 2.3.1 wprowadzono kilka ważnych poprawek oraz wyeliminowano błędy i niedoskonałości zgłoszone przez użytkowników. Z tego względu usilnie zalecamy aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 14.12.2007r.

___

Nowy, przyjazny OpenOffice.ux.pl

Opublikowany w dniu dzisiejszym pakiet biurowy OpenOffice.ux.pl 2.3 oferuje bardzo wiele nowości poszerzających funkcjonalność oraz bezpieczeństwo oprogramowania. Jednakże najważniejszą zmianą jest możliwość skorzystania z formatu OpenDocument 1.1, przez co pakiet stał się zdecydowanie bardziej przyjazny dla niepełnosprawnych.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 03.10.2007r.

___

Wakacyjna Promocja na pakiet OpenOffice.ux.pl

W dniu dzisiejszym firma Ux Systems poinformowała o wprowadzeniu bardzo ciekawej oferty promocyjnej skierowanej do klientów nabywających oprogramowanie OpenOffice.ux.pl lub mOffice.ux.pl. Podczas trwania "Wakacyjnej Promocji" zamówienia realizowane za pośrednictwem sklepu internetowego http://sklep.ux.pl/ będą premiowane dodatkowym gratisowym pudełkiem z pakietem OpenOffice.ux.pl w Wersji Domowej.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 27.07.2007r.

___

Wystarczy 360 sekund

Dzięki nowej usłudze x-CMS — udostępnionej przez firmę Ux Systems — tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie strony www może być tak proste jak korzystanie z edytora tekstu. Teraz opracowanie profesjonalnej witryny zajmuje niespełna 360 sekund.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 17.05.2007r.

___

mOffice - włóż i już!

Elektroniczne biuro mieszczące się w dłoni? Dzięki mOffice jest to już możliwe.

Zaprezentowany w dniu dzisiejszym zestaw oprogramowania mOffice to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na pełne wykorzystanie zalet mobilnego biura. Aplikacje składające się na mOffice są zainstalowane i uruchamiane bezpośrednio z nośnika pendrive USB co gwarantuje, niespotykaną do tej pory mobilność.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 09.05.2007r.

___

Nowe oblicze OpenOffice.ux.pl

Optymalizacja aplikacji pod kątem wykorzystania w środowisku Windows Vista to najważniejsza cecha wydanej w dniu dzisiejszym nowej wersji OpenOffice.ux.pl. Pakiet biurowy OpenOffice.ux.pl 2.2.0 oferuje również znacznie lepszą jakość wyświetlanego tekstu oraz wiele innych zmian podnoszących komfort i bezpieczeństwo pracy z oprogramowaniem.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 20.04.2007r.

___

OpenOffice w administracji publicznej

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji udostępniło informacje z których wynika, że pakiet biurowy OpenOffice zdobył znaczny udział w rynku aplikacji biurowych wykorzystywanych w sektorze administracji publicznej. Mając na uwadze deklarowaną zasadę neutralności technologicznej państwa, można oczekiwać, że pozycja otwartego oprogramowania będzie nieustannie rosła.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 04.04.2007r.

___

Po co komu dwa standardy zapisu dokumentów?
Polska ma prawo do sprzeciwu!

Firmy OpenOffice Polska i Ux Systems - polscy dystrybutorzy pakietów biurowych OpenOffice - z niepokojem przyjęły informację, że proponowany przez dominującą na rynku oprogramowania firmę Microsoft, format zapisu danych Microsoft Office Open XML (MSOOXML) ma zostać w obecnym kształcie rozpatrywany jako standard ISO, w dodatku w tzw. trybie przyspieszonym.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 22.03.2007r.

___

Ux Systems nawiązuje współpracę z firmą G DATA

Producent pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - firma Ux Systems poinformowała w dniu dzisiejszym o nawiązaniu współpracy z uznanym na polskim rynku dostawcą oprogramowania antywirusowego oraz narzędziowego firmą G DATA Software. Dzięki temu porozumieniu klienci Ux Systems uzyskali dostęp do nowej znacznie ciekawszej oferty produktowej.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 02.03.2007r.

___

Demon szybkości OpenOffice.ux.pl

Zdecydowany wzrost szybkości działania to główna cecha wydanej w dniu dzisiejszym nowej wersji pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 2.1. Teraz dostęp do zainstalowanego oprogramowania możemy mieć niemalże błyskawicznie. Wraz z noworoczną premierą użytkownicy oprogramowania otrzymali do ręki narzędzie umożliwiające zdecydowanie bardziej komfortową pracę nawet na starszym, mniej wydajnym sprzęcie.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 05.01.2007r.

___

Koalicja na Rzecz Otwartych Standardów (KROS)

Grupa firm i organizacji działających na polskim rynku komputerowym poinformowała dziś o zawiązaniu koalicji na rzecz promowania otwartych standardów technologicznych.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 14.12.2006r.

___

Komercyjny SUSE Linux 10.1 gratis!

Maksymalnie do końca grudnia trwa promocja w której można bezpłatnie otrzymać pełną, komercyjną wersję systemu operacyjnego SUSE Linux 10.1. Gratisowe pudełko z oprogramowaniem SUSE Linux otrzymają wszyscy klienci sklepu internetowego firmy Ux Systems, którzy w okresie trwania promocji zakupią wielostanowiskową licencję OpenOffice.ux.pl.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 01.12.2006r.

___

Rewolucja informatyczna w Polsce

W Sali Kolumnowej Sejmu RP pod patronatem Marszałka Marka Jurka odbyła się wczoraj konferencja zatytułowana: "Rewolucja informatyczna - otwarte standardy wymiany informacji". Celem konferencji było upowszechnienie wiedzy o niewątpliwych zaletach korzystania z otwartych standardów w informatyce.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 09.11.2006r.

___

Microsoft i Novell razem

W Waltham w amerykańskim stanie Massachusetts, firmy Microsoft Corp. oraz Novell Inc. ogłosiły zawarcie porozumienia mającego na celu poprawienie współpracy pomiędzy aplikacjami wykorzystywanymi w systemach operacyjnych Windows oraz Linux. Porozumienie potentatów branży IT ma olbrzymie znacznie dla całego rynku oprogramowania.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 07.11.2006r.

___

Większe możliwości OpenOffice.ux.pl 2.0.4

Nowa wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl oferuje swoim użytkownikom znacznie większe możliwości niż dotychczasowe rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługują nowe właściwości eksportu dokumentów oraz udoskonalenia wprowadzone w poszczególnych aplikacjach. Ponadto z pakietem został zintegrowany kalendarz i zarządca informacji osobistej - program Mozilla Sunbird.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 03.11.2006r.

___

Makra VBA w OpenOffice.ux.pl 2.0.3

W dniu dzisiejszym firma Ux Systems wprowadziła do swojej oferty kolejną wersję pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl, która charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz poprawioną wydajnością. Jednakże najważniejszą nowością tej kompilacji Ux Systems jest udostępnienie obsługi makr stworzonych w języku Visual Basic for Applications (VBA).
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 04.08.2006r.

___

Ux Systems uczestnikiem ODF Alliance

Firma Ux Systems z Gliwic została przyjęta w poczet członków organizacji OpenDocument Format Alliance. Ta prestiżowa i opiniotwórcza organizacja wspiera wszelkie działania zmierzające do upowszechnienia formatu OpenDocument. Wśród założycieli ODF Alliance znajdują się potentaci branży IT: IBM, Novell, Opera Software, Oracle Corporation, Red Hat oraz Sun Microsystems.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 05.06.2006r.

___

SUSE Linux w ofercie Ux Systems

Wyróżniający się przystępnością i komfortem obsługi, system operacyjny SUSE Linux 10.0 został wprowadzony do stałej oferty firmy Ux Systems. Dzięki porozumieniu z firmą Novell Polska użytkownicy pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl uzyskali możliwość ułatwionej migracji do środowiska Linux.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 18.05.2006r.

___

Premium dla wymagających

Dwa lata wsparcia technicznego oraz ekstra dodatki to podstawowe zalety nowego produktu OpenOffice.ux.pl - Wersja Profesjonalna Premium. Nowa propozycja firmy Ux Systems jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują maksymalnej opieki serwisowej.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 10.05.2006r.

___

Nowy standard dla aplikacji biurowych

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna ISO (International Standards Organisation) zatwierdziła nowy standard dokumentu dla aplikacji biurowych. Zgodnie z tymi decyzjami format OpenDocument wykorzystywany m. in. w pakiecie biurowym OpenOffice jest oficjalnym standardem ISO i został oznaczony symbolem ISO/IEC 26300.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 04.05.2006r.

___

Novell Polska i Ux Systems łączą siły

Porozumienie pomiędzy firmami Novell i Ux Systems zapewnia użytkownikom systemów SUSE Linux szeroki dostęp do usług rozszerzonego wsparcia i szkoleń dla użytkowników oprogramowania OpenOffice oferowanych przez Ux Systems.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 28.04.2006r.

___

Już jest OpenOffice.ux.pl 2.0.2

Firma Ux Systems poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty najnowszej wersji pakietu OpenOffice.ux.pl 2.0.2. Nowa odsłona tego popularnego pakietu biurowego przynosi ze sobą szereg zmian eliminujących zauważone błędy oraz poprawiających komfort pracy. Warto zauważyć, że wszyscy zarejestrowani użytkownicy poprzednich wersji oprogramowania - nabytych w ciągu ostatnich 12 miesięcy - otrzymają najnowszą wersję pakietu bezpłatnie.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 27.03.2006r.

___

Bezpieczeństwo i prawo w Internecie

Polskie Firmy Online (Brutto.pl) oraz Ux Systems (www.ux.pl) zapraszają na seminarium "e-Biznes w praktyce", które odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2006r. Na seminarium omówione zostaną kwestie związane z ochroną danych osobowych, bankowością elektroniczną dla przedsiębiorców, płatnościami elektronicznymi i bezpiecznym biznesem w Sieci.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 14.03.2006r.

___

OpenOffice w każdej szkole

Firma Ux Systems rozpoczęła wdrażanie nowego, pozarządowego programu edukacyjnego o nazwie "OpenOffice w każdej szkole", który ma za zadanie wspierać informatyzację szkół oraz uczelni wyższych. Instytucje edukacyjne, które zdecydują się na skorzystanie z możliwości oferowanych przez Program, mogą otrzymać na preferencyjnych warunkach, wielostanowiskową edukacyjną licencję OpenOffice.ux.pl.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 09.03.2006r.

___

Kaspersky Anti-Virus Personal na podium!

PC World Komputer opublikował wyniki najnowszego testu najlepszych programów antywirusowych. Wysokie, trzecie miejsce zajęło oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0. Trzymiesięczna wersja KAV Personal OEM jest aktualnie gratisowym uzupełnieniem pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl w wersji profesjonalnej jednostanowiskowej.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 13.02.2006r.

___

Wymień swój stary pakiet na OpenOffice.ux.pl

Firma Ux Systems - producent pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - przygotowała specjalną promocję dla użytkowników starych, mało wydajnych pakietów biurowych. Tylko teraz, nowoczesny i funkcjonalny pakiet OpenOffice.ux.pl można mieć za cenę nawet 10-razy mniejszą niż należałoby wydać na inny pakiet biurowy.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 09.02.2006r.

___

Produkt Roku 2005

Miesięcznik komputerowy CHIP ogłosił wyniki plebiscytu czytelników na Produkt Roku 2005. Wśród programów biurowych bezkonkurencyjny okazał się pakiet biurowy OpenOffice 2.0. Na pakiet OpenOffice głosowało ponad 65% uczestników plebiscytu.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 30.01.2006r.

___

Nowości w Ux Systems

Kilkanaście dni po światowej premierze ukazała się polska wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 2.0.1. Najnowsza wersja oprogramowania przynosi ze sobą szereg poprawek eliminujących błędy oraz poprawiających komfort pracy.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 13.01.2006r.

___

Komisja wybrała OpenOffice

W zakończonym postępowaniu przetargowym dotyczącym zakupu licencji OpenOffice - Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wybrała ofertę firmy Ux Systems z Gliwic. Oprogramowanie OpenOffice będzie dostępne na 180 stanowiskach roboczych. Firma Ux Systems wraz z dostarczeniem polskiej wersji pakietu zapewnia dwuletnie wsparcie techniczne oraz zagwarantowany dostęp do uaktualnień.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 28.12.2005r.

___

Dostań Piątaka :)

Program partnerski "Dostań Piątaka :)" jest propozycją współpracy skierowaną do właścicieli i twórców witryn www, webmasterów, oraz ich administratorów.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 30.11.2005r.

___

Specjalna oferta: OpenOffice.ux.pl — MultiBank

Oprogramowanie OpenOffice.ux.pl oraz konto firmowe za 1 zł to nowa propozycja dla klientów MultiBanku i firmy Ux Systems. MultiBank - detaliczna część BRE Banku S.A. oraz firma Ux Systems, działająca w sektorze technologii informatycznych, rozpoczęły właśnie współpracę mającą na celu propagowanie idei posiadania legalnego oprogramowania w firmie.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 23.11.2005r.

___

OpenDocument w instytucjach publicznych

Z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. Nr 212, poz. 1766) dowiadujemy się, że format OpenDocument został oficjalnie uznany jako obowiązujący standard do wymiany dokumentów tekstowych lub tekstowo-graficznych pomiędzy systemami informatycznymi używanymi przez podmioty publiczne.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 16.11.2005r.

___

Polska wersja OpenOffice 2.0

Osiem dni po światowej premierze ukazała się polska wersja OpenOffice 2.0. Ten najpopularniejszy pakiet biurowy oparty na otwartym źródle został wzbogacony o szereg nowych funkcjonalności i aktualnie stanowi kompletne i w pełni profesjonalne rozwiązanie dla każdego biura.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 28.10.2005r.

___

Systemy terminalowe z OpenOffice.ux.pl

Krakowska firma ABA www.aba.krakow.pl oraz firma Ux Systems www.ux.pl z Gliwic rozpoczęły współpracę, która ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi Klientom i Partnerom obu firm.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 24.08.2005r.

___

OpenOffice.ux.pl walczy z wirusami

Odpowiadając na wyraźne zainteresowanie klientów, firma Ux Systems postanowiła wzbogacić swój pakiet biurowy o aplikację antywirusową. Od dnia dzisiejszego do wyczerpania zapasów OpenOffice.ux.pl w wersji BOX dla Windows będzie dystrybuowany wraz z renomowanym programem antywirusowym Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0 OEM.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 16.08.2005r.

___

Ministerstwo wspiera Open Source

Jest nam niezwykle miło poinformować o nawiązaniu współpracy pomiędzy Ux Systems a Ministerstwem Nauki i Informatyzacji. Współpraca ta polega na współfinansowaniu tłumaczenia na język polski pełnej dokumentacji OpenOffice 2.0 zawartej w programie, czyli tzw. systemu pomocy.
[przeczytaj cały tekst]

Opublikowano w dniu 13.07.2005r.

___


R   E   K   L   A   M   A
CloudOx.pl
 


Valid HTML 4.01 Transitional! Valid CSS! Powered by CloudOx © 1998-2017 Ux Systems
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji mozna znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij, jeśli akceptujesz politykę prywatności i wykorzystywania plików cookie w serwisie.
zamknij